Hakkımızda

HAKKIMIZDA BİLGİ EDİNİN

Sunamor, 2018 yılında Türkiye'de çeşitli ürünler üretmek, ithal etmek ve ihraç etmek için kuruldu..

Tarihimiz

Sunamor Danişmanlik Iç ve Diş Ticaret Ltd. İstanbul, Türkiye'de Medikal, Hijyenik, Kozmetik, Hammadde, Petrokimya, takım tezgahları sanayiinde distribütör olarak faaliyete geçti. Ayrıca 'Sunamor' markamızla Kozmetik ve hijyenik ürünler üretmeye başladık. Müşterilerimiz için en aktif ve yaratıcı en uygun çözümü bulmaya çalışıyoruz.

Ağımız

Hizmet ve ürün mükemmelliğine olan bağlılığımız sayesinde, Türkiye’de ve dünya çapındaki ortaklarımızda yerel olarak dağıtım kanalları ve lojistik kurduk. Ayrıca, ortaklarımız ve müşterilerimiz için sorunsuz bir deneyim haline getirerek çoklu dilde destek sağlayabiliyoruz.

 

Küresel ortaklık üzerine kurulmuştur

Dünya çapındaki ortaklarımız adına en prestijli markalardan bazılarını ithal ve ihraç ediyoruz. Şirketimizin özünün değerli ortaklarımızla olan ilişkimize dayandığına ve samimi hizmet ve özveri sağlamayı hedeflediğine inanıyoruz. Ortaklarımıza büyük saygı duyuyoruz ve vizyonumuzu içtenlikle paylaşan ortaklarımızla olan ilişkimize değer veriyoruz.

 

Hizmete Bağlılık

Sunamor, sektörün en büyük markaları için Sunamor markası ve dağıtım şirketi ile ürün üreticisidir ve firmamızın misyonu samimiyet ve memnuniyetle hizmet vermektir.